InsERT Programy Dla Firm, Subiekt GT Nowoczesny System Obsługi Sprzedaży

InsERT: programy dla firm - 430 000 sprzedanych licencji - numer 1 w Polsce
Jestem zainteresowany(a) zakupem produktów Firmy InsERT oraz możliwościami uzyskania wsparcia i atrakcyjnego rabatu. 

InsERT to wrocławska Firma od lat produkująca, przystępne i doskonałe oprogramowanie dla małych i średnich firm. Programy Insertu zaprojektowane są w taki sposób, aby były przyjazne dla użytkowników. Mają niewielkie wymagania sprzętowe i systemowe. Są odporne na błędy. Mogą pracować w sieci komputerowej na trzech, lub po wykupieniu dodatkowych licencji na większej ilości komputerów. Doskonale współpracują z wieloma urządzeniami zewnętrznymi takimi jak np. drukarki fiskalne, skanery kodów kreskowych itp. Jako niewątpliwe zalety tego oprogramowania trzeba wymienić, doskonałe wsparcie użytkowników przez producenta, jak też dużą ilość usługowych firm informatycznych wspierających wdrożenia a także oferujących własne dodatki w postaci programów rozszerzających funkcjonalność o np. dodatkowe raporty. Programy Insertu stały się niejako standardem w Polsce. Powstały specjalistyczne fora użytkowników programów linii GT na których omawiane są sposoby lepszego poznania jego możliwości, rozwiązania problemów, oraz dostosowania konfiguracji do potrzeb własnej firmy. Oprogramowanie InsERT to jakość sama w sobie.

Jakie oprogramowanie antywirusowe ?

Wybór odpowiedniego oprogramowania zapewniającego bezpieczeństwo naszego komputera nie należy do łatwych zadań. Stale zmieniające się warunki (zagrożenia) mogą spowodować, że program wybrany np. pół roku temu może okazać się niewystarczający. Mnogość oferowanych programów przyprawia o zawrót głowy. Do tego cała masa reklam i czasem sprzecznych opinii "fachowców", nie ułatwiają zadania. Niektórzy z nas (szczególnie ci, którzy nie mają zbyt wiele czasu) idą na tzw. żywioł. Wybierają się do sklepu (wielkiego marketu z elektroniką) i za radą i namową sprzedawcy wybierają oprogramowanie, które później nerwowo instalują w swoich komputerach. Największe zaskoczenie następuje po instalacji programu, gdy okazuje się, że nasz komputer zmienił się w żółwia i tylko program antywirusowy działa szybko, "skutecznie chroniąc" nasze zasoby. Dzieje się tak, dlatego że niektórzy producenci oprogramowania pracujący w warunkach ciągłego wyścigu i konieczności szybkiego reagowania na pojawiające się nowe zagrożenia, dawno przestali zwracać uwagę na optymalizację kodu swoich programów. Ponieważ jakość zastosowanego oprogramowania antywirusowego ma duży wpływ na, jakość działania komputera oraz jego niezawodność, dlatego warto przy wyborze oprogramowania skorzystać z doświadczenia osób, które na bieżąco śledzą zagadnienia bezpieczeństwa i mają w tym względzie praktyczne doświadczenie. Aby wybrać program do ochrony komputera należy uwzględnić wiele czynników mających istotny wpływ na działanie całego systemu. Dlatego rada osoby mającej codzienny kontakt problematyką bezpieczeństwa może okazać się nieoceniona. Poza sprawami czysto technicznymi ważny jest oczywiście aspekt finansowy (cena licencji) całego przdsięwzięcia np. ilość zakupionych licencji, okres przez jaki będziemy otrzymywać aktualizacje programu, bazy sygnatur wirusów itd.

A oto prezentacja kilku producentów oprogramowania antywirusowego :

F-Secure

Firma F-secure od ponad 20 lat opracowuje innowacyjne metody ochrony danych. Jako pierwsza w branży wprowadziła wiele przełomowych rozwiązań, takich jak technologia Blacklight do wykrywania programów typu rootkit, ochrona antywirusowa w czasie rzeczywistym i koncepcja "bezpieczeństwa jako usługi". Ponadto firma F-Secure jest pionierem w dziedzinie zabezpieczeń danych w telefonach komórkowych. Z produktów i usług F-Secure korzystają największe firmy z branży technologicznej i telekomunikacyjnej, a także duże linie lotnicze, europejskie instytucje rządowe, urzędy pocztowe, siły zbrojne oraz banki. Najbardziej znane to m.in. Cap Gemini, Barclays Bank, Tesco, Glanbia, Deutsche Telekom, Aachener-Munchener, J&W, Honda, Tokyo-Mitsubishi Bank, Partek, ICL Invia i Verizon.

Jestem zainteresowany(a) zakupem produktów Firmy F-Secure oraz możliwościami uzyskania wsparcia i atrakcyjnego rabatu.
GDATA

Programy G Data przeznaczone dla domu i firm umożliwiają kompleksową ochronę komputerów stacjonarnych oraz przenośnych. Charakteryzują się rekordową wykrywalnością zagrożeń, prostą instalacją i obsługą podczas ich użytkowania. Rozwiązania dla firm w odróżnieniu od programów dla użytkowników domowych dodatkowo posiadają moduł umożliwiający zdalną obsługę sieci komputerów z poziomu serwera oraz narzędzia zapobiegające nadużyciom firmowej sieci przez pracowników.

Jestem zainteresowany(a) zakupem produktów Firmy G-DATA oraz możliwościami uzyskania wsparcia i atrakcyjnego rabatu.
© CuBe 2003-2021