Najbardziej liczy się dobry,

Pomysł!..


Od lat tworzymy nietypowe rozwiązania. Staramy się nie powielać rozwiązań proponowanych przez inne firmy. Opieramy się głównie na własnych pomysłach i wieloletnim doświadczeniu, przy budowie dedykowanego oprogramowania dla przedsiębiorstw. Jesteśmy zwolennikami prostoty i niezawodności. Nasze programy to aplikacje obsługujące bazy danych. Dawniej były to plikowe bazy danych oparte na standardzie xBase. Obecnie są to nowoczesne bazy danych wykorzystujące technologię SQL. Wiedza z zakresu tworzenia i obsługi baz danych SQL, nabyta przy tworzeniu aplikacji, jest przez nas z powodzeniem wykorzystywana, przy obsłudze serwisowej rozwiązań tworzonych przez firmy zewnętrzne. Do budowy naszych rozwiązań stosujemy najnowsze technologie i narzędzia programistyczne. Programy CuBe skutecznie pomagają w codziennej pracy setkom Użytkowników. CuBe to ponad 16 lat doświadczeń w pokonywaniu trudności.

 Zobacz poniżej przykłady naszych rozwiązań:


Jeżeli prowadzicie Państwo Kasę Gotówkową, ten prosty i użyteczny program jest właśnie dla Was !!!

Program do prowadzenia Kasy Gotówkowej
Raport kasowy dla każdego, bo KASA musi się zgadzać ...

Program Kasa Gotówkowa to wygodne i funkcjonalne narzędzie służące do prowadzenia ewidencji kasy przy pomocy komputera. Program wyręcza użytkowników w wielu uciążliwych czynnościach takich jak: wypisywanie dowodów kasowych, prowadzenie raportu kasowego, obliczanie stanu kasy, itd. Program jest łatwy w obsłudze a jego obsługa jest intuicyjna. Nauka związana z wykorzystaniem możliwości programu nie jest skomplikowana, i nie wymaga żadnego wcześniejszego przygotowania.


 Program do Obsługi Wypożyczalni Arenda
O wypożyczaniu wiemy prawie wszystko ...

Program posiada wiele cech użytkowych usprawniających prowadzenie wypożyczalni. Zawiera kartoteki wypożyczanych przedmiotów, kontroluje stany, pozwala na definiowanie zawartości i wyglądu wydruku umów najmu, oblicza okres wypożyczenia, należność za wypożyczenie, wartość kaucji, wyposażony jest również w zestawienia służące do kontroli stanu wypożyczeń.


 Program do Obsługi Ewidencji Materiałowej
Obsługa magazynów ...

Niewielka i prosta aplikacja do obsługi ewidencji magazynowej...


 Kalkulator nominałów dla Windows
Proste i bezbłędne sumowanie nominałów...

Program pomocny przy obliczaniu sumy dużej ilości nominałów...


© CuBe 2003-2021